O mnie


Hej!
Jestem Żan, Żanet, Żana, Żaneta - jak kto woli.
Jestem magistrem fizjoterapii. Ciągle w poszukiwaniu nowej wiedzy... Ale nie tylko związanej z moim zawodem. Świat kosmetyków jest równie ciekawy! A w końcu jestem kobietą i chcę zadbać o siebie jak najlepiej.
Stad też zmiany, które zaszły na moim blogu i w życiu. Wprowadziłam więcej natury, dbam o siebie od wewnątrz i od zewnątrz... naturalnie :)
Każdy dzień to nowe odkrycie - a to nowego, ciekawego bloga, a to firmy, kosmetyku, osoby... Dlatego tak lubię blogowanie! Daje mi ono niesamowitą satysfakcję, że mogę się dzielić tym co sama już doświadczyłam i czytać o tym co Wy poznałyście.Dziękuję, Czytelniku, że jesteś tu ze mną. Przesyłam Ci wirtualny uśmiech, bo mimo, że to blog kosmetyczny (głównie) wiedz, że to uśmiech sprawia, że wygląda się najpiękniej!A teraz pora na mój profil kosmetyczny :).
Wiek 20+

Typ skóry
Twarz:
Charakterystyka cery: mieszana, sucha w strefie T, cera płytko unaczyniona z tendencją do zaczerwienienia, problemy z wągrami na nosie i z rozszerzonymi porami. + piegi ;)

Ciało:
Skóra ciała sucha. Problematyczna skóra ramion, trądzik na plecach.
Delikatne rozstępy na udach

Dłonie:
Suche, ciężko je dobrze i na długo nawilżyć. Problemy ze skórkami przy paznokciach, ciągle się zadzierają i są suche mimo pielęgnacji.

Typ włosów:
Włosy: do zapięcia stanika, na razie ciągle w fazie zapuszczania, farbowane głównie henną, po przejściach. Mają tendencję do falowania i kręcenia się i niestety do puszenia. Uwielbiają częste nawilżanie mgiełkami, które przygotowuje z wody, miodu, aloesu, kwasu hialuronowego, gliceryny itd stosowane pod olej.
Cienkie i rzadkie, dlatego z chęcią sięgam po wszelkiego rodzaju produkty, które mają za zadanie zagęszczenie włosów.
Ciężko je dociążyć.

Skóra głowy niezbyt skłonna do podrażnień, wyjątek stanowi tu rumianek.

Preferowane zapachy:
świeże, owocowe, kwiatowe

nie przepadam za ciężkimi, czekoladowe lubię tylko raz na jakiś czas, z wanilią jest lepiej, ale mimo wszystko rzadko po nią sięgam


Uwielbiam:
glinkowe maseczki, wszelkiego rodzaju oleje
marki: Sylveco, Biolaven ;) Herbfarmacy, Uoga Uoga, Pszczelą Dolinkę i wiele wiele innych, które poznałam w ostatnim czasie.

GRUNT to naturalny skład!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jestem wdzięczna za każdy pozostawiony komentarz, mam nadzieję, że miło spędziłeś czas czytając mojego bloga :)