Blogmas i akcja KULTURA

Hej, hej, hej! Chociaż jak widzę jak śnieg za oknem pada mam bardziej ochotę zawołać Ho! Ho! Ho! ;) Ci z Was, którzy znają mnie dłużej wiedzą, że mam małego świra na punkcie grudnia. Uwielbiam ten miesiąc! Jaka pogoda by nie była, a zbliża się on wielkimi krokami, tydzień ten szybko zleci, a później będzie zmiana na 12! Z racji zbliżających się świąt postanowiłam i w tym roku wziąć udział w Blogmas! W tamtym roku bawiłam się wspaniale, a w tym pewnie będzie lepiej ;) Milenka jak zwykle wszystko cudnie przygotowała!

Ale grudzień to też koniec roku i pora na kilka podsumowań. A ja jestem na siebie zła, szczególnie za jedno nie zrealizowane - a mianowicie chodzi o więcej kultury! Więc postanowiłam to zmienić od razu i moim celem jest przynajmniej jedno kulturalne wydarzenie w miesiącu :)

Wczoraj więc wybraliśmy się do Zamku Lubelskiego na wystawę prac Picassa -Wizerunek Wielokrotny. Mimo, że nie jest on moim ulubionym malarzem i czasami ciężko mi go zrozumieć nie żałuję - koszt biletu normalnego to 20 zł, a spędziliśmy tam prawie dwie godziny. Wrażenia są skrajne, jedne prace zapierały mi dech inne wywołały śmiech. Jednak uważam, że warto i jak ktoś ma możliwość to niech skorzysta! Wystawa trwa do 3 grudnia!

By mój zapał nie ostygł za szybko będę Wam zdawała relację, ze swoich kulturalnych przeżyć. Warunek jest jeden: minimum jedna impreza kulturalna w miesiącu. Może to być teatr, kino, wystawa, koncert itd. Ktoś ma ochotę dołączyć?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jestem wdzięczna za każdy pozostawiony komentarz, mam nadzieję, że miło spędziłeś czas czytając mojego bloga :)