Bądźmi dla siebie mili! Podaj dalej :)

Hej Kochani!

to zdjęcie miało symbolizować wesołą niespodziankę xd

Dziś krótko i na temat. Będzie o pewnej ciekawej inicjatywie, która krąży na fb, ja jednak wolę ją w kręgach blogowych :).
Na pewno już widzieliście ją u Aswertyny lub Fram. A teraz pora by była i u mnie! :)

O co chodzi?
"Biorę udział w inicjatywie "Podaj dalej": pierwsze pięć osób, które skomentuje mój status zwrotem "wchodzę w to" i w wiadomości prywatnej poda mi swój dokładny adres, otrzyma ode mnie niespodziankę w którymś momencie 2015 roku - może książkę, bilet, coś wyhodowanego lub przygotowanego przeze mnie, może pocztówkę albo długi list, będzie to niespodzianka! Nie będzie ostrzeżenia i stanie się to, gdy będę mieć nastrój albo znajdę coś dla Ciebie i przyjdzie pora Cię uszczęśliwić. Te pięć osób musi podjąć taką samą inicjatywę, wkleić tekst takiej samej treści w status na Facebooku. Róbmy dla siebie więcej miłych rzeczy!"

To dopiero będzie niespodzianka :)
Jak widzicie jest dowolność zarówno w prezencie jak i w czasie :).  Tu nie chodzi o to by wysłać jakieś super hiper mega wypasione prezenty. Liczy się gest, a co za tym idzie trochę radości z niespodzianki. Uśmiech z przesyłki, której się człowiek nie spodziewa...

Warto! :)

Osoby chętne zapraszam serdecznie!
Po napisaniu komentarza: wchodzę w to, wyślijcie mi swój adres na maila: zorzeta1@o2.pl
zawsze odpisuje! więc jeśli tego nie zrobiłam, prawdopodobnie go nie dostałam ;).

To jak? Bawimy się?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jestem wdzięczna za każdy pozostawiony komentarz, mam nadzieję, że miło spędziłeś czas czytając mojego bloga :)