Odżywczy szampon do włosów marki Vianek

Hej Kochani!
Już dziś się dużo lepiej czuję - a więc wraca do gry! Dziś przygotowałam dla Was szampon marki Vianek, co jak już doskonale wszyscy wiedzą jest córką Sylveco :)
Od pojawienia się marki na rynku bardzo kusiły mnie ich produkty, ich ilość jednak nie pozwalała na szybkie podjęcie decyzji, poza tym postanowiłam, że Biolaven ma pierwszeństwo. Jednak w końcu stało się - zakupiłam szampon z serii odżywczej w sklepie iwos.pl. Czy jestem z tego zakupu zadowolona? Czytanie dalej!


Bardzo podoba mi się szata graficzna produktów tej marki - takie to polskie! :) A ja cenię naszą tradycję, kulturę, obrzędy. Poza tym opisy serii - po prostu chce się mieć! Rozkoszować się wspaniałymi składami, polskimi produktami. 
Moja butelka niestety w transporcie uległa awarii -  widać to na jednym zdjęciu, że niestety zatyczka została połamana i odpadła. Na szczęście nic się nie wylało.


Szampon ma żelową, wystarczającą gęstą konsystencję. Nie ucieka z dłoni i dość dobrze się pieni, bez problemu też wydobywa się go z butelki. Ma ciekawy zapach, który mnie dość drażni  jest mocno słodki, cukierkowy, muszę przyznać, że mnie zawiódł. Spodziewałam się czegoś naturalniejszego, a tymczasem dla mnie pachnie on dość sztucznie. Na szczęście nie pozostawia po sobie śladu na długo.
 

Ale jak z najważniejszym - działaniem? Otóż jeśli o mnie chodzi to... nie bardzo. Szampon podczas mycia bardzo plącze moje włosy, dodatkowo są po nim jakieś dziwnie sztywne. Jakby tego było mało skóra głowy szybciej się przetłuszcza - na drugi dzień po myciu muszę to robić znowu. Nie podrażnił mi skóry głowy, jednak fakt, że przez niego muszę myć ją częściej wystarczająco go dyskwalifikuje. Doprawię go po swojemu glinką i może olejkiem miętowym by był przyjemniejszy dla mojego skalpu. I wiem, że więcej do niego nie wrócę, do żadnego produktu z tej serii bo zapach mi się nie spodobał. Może inne linie Vianek mi podpasują - sprawdzę w Naturze, bo podobno tam są ich testery.

 Skład:

Znacie ten szampon?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jestem wdzięczna za każdy pozostawiony komentarz, mam nadzieję, że miło spędziłeś czas czytając mojego bloga :)