Nowości!

Hej!
Dawno nie pokazywałam Wam nowości zakupowych - sprawa jest prosta, bardzo rzadko coś sobie kupuje ;). Tym razem jednak trochę poszalałam! I nie mogę Wam się tymi moimi cudami nie pochwalić, prawda? :))

Pierwsza przesyłka to próbki orzeźwiającego masła do ciała od Pat&Rub, które przysłała mi Ela. Jeszcze raz bardzo Ci za nie dziękuję! Do tej pory byłam raczej negatywnie nastawiona do firmy, sama nie wiem z czego to wynikało.. Jednak odlewki te bardzo przypadły mi do gustu, zapach tej serii mi się podoba, działanie też na plus, nic tylko czekać na promocje :)


A dalej już tylko moje zakupy...


Od dawna chciałam spróbować tych herbat, na razie nie żałuję ;) Ciekawa jestem jak będą się sprawować dalej... Czy smaki mi się nie znudzą, jak się będę po nich czuła... N razie wiem, że czekoladową muszę zostawić na jesień, jest dobra, ale teraz mi nie za bardzo podchodzi ;)


Dalej zakupy w Pszczelej Dolince:

Pachnące piękności! Skorzystałam (tak jak Wam zresztą mówiłam) z dni darmowej dostawy i pokusiłam się na kilka przyjemniaczków. Mydełka czekają na swoją kolej, za to odżywka była już raz w użyciu - zapowiada się super!
Poza tym chciałabym powiedzieć Wam o czymś ciekawym i niesamowicie podbudowującym mnie jako klienta. Otóż w ten sam dzień co dostałam paczkę otrzymałam telefon od Pani Asi z zapytaniem czy paczka doszła cała, bo martwi się o produkty w te upały. No czy to nie wspaniałe?


I ostatnie zamówienie:

Mydła, które myślałam, że dostępne są tylko na iherbie! A kupiłam w polskim sklepie drżąc z obawy, że niesprawdzony... Ale są moje śliczności! 4 cudne kostki o wspaniałych zapachach
<3

A co Wam nowego przybyło w tym miesiącu?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jestem wdzięczna za każdy pozostawiony komentarz, mam nadzieję, że miło spędziłeś czas czytając mojego bloga :)