Gdzie w internecie lubię robić zakupy?

Hej!
Na wstępie od razu wyjaśniam, że ten wpis nie powstał ze współpracy z żadnym ze sklepów. Nie mam z niego korzyści, chcę się z Wami po prostu podzielić sprawdzonymi sklepami, bo wiem, że czasami ciężko zrobić zakupy przez internet. Wszędzie można zostać oszukanym niestety, ale gwarantuję, że nie w tym miejscach!

Zaczniemy od sklepu, który lubię najbardziej, w którym najchętniej robię zakupy. Jest to IWOS

iwos.pl

W tej internetowej drogerii znajdziemy mnóstwo fantastycznych marek, asortyment jest bardzo bogaty, ciągle pojawiają się nowości. Ceny nie są wysokie, praktycznie ciągle są jakieś promocje, rabaty... Kontakt ze sklepem też jest znakomity, gdy mamy jakieś pytanie na pewno otrzymamy odpowiedź. Zakupy wysyłane są szybko i są dobrze zabezpieczone, nie czeka się na paczkę miesiącami.
Poza tym, nigdy nie zdarzyło mi się by jakiś kosmetyk przyszedł zepsuty, są dobrze przechowywane a to ważne przy kosmetykach naturalnych ( i nie tylko zresztą ;)).
Dodatkowo każdy kosmetyk jest opisany dokładnie, tak samo jak i produkty spożywcze, które można tam kupić. Strona jest dla mnie przejrzysta, łatwo się na niej odnajduje.
Zazdroszczę mieszkańcom Rzeszowa, że mają ten sklep stacjonarnie!


Następnym sklepem internetowym chętnie przeze mnie odwiedzanym jest Maurelli

http://maurelii.pl/

Ten sklep z kolei pozwala na poznanie ciekawych, trudno dostępnych marek. To istna skarbnica perełek kosmetycznych! Podoba mi się bardzo, że ciągle jesteśmy informowani co się dzieje z naszą przesyłką. Tak samo jak w iwos.pl możemy i tu liczyć na ciekawe promocje. W sklepie obowiązuje też rabat zarówno dla nowych klientów (10% na pierwsze zakupy) jak i tych starszych dzięki systemu lojalnościowemu dzięki któremu zyskujemy stały rabat. Znowu też mamy świetnie opisany asortyment, to pomaga w dokonaniu wyboru :).


Kolejnym sprawdzonym przeze mnie miejscem w sieci jest Plants for Beauty

http://plantsforbeauty.pl/

To tam właśnie można dostać cudowne kosmetyki Uoga Uoga i 100% pure. Znowu możemy liczyć na to, że dostaniemy odpowiedź na zadane pytania. Fajnym pomysłem jest też fakt, że można sobie kupić na próbkę jakiegoś kosmetyku. Co tydzień pojawiają się też super okazje, można na prawdę wyhaczyć kosmetyki w świetnych cenach!


Każdy z tych sklepów znam i polecam serdecznie. Na pewno nie będziecie zawiedzione jakością obsługi :)

Jestem ciekawa Waszych ulubionych sklepów z kosmetykami! :)
Chcecie więcej postów z tej serii? O miejscach gdzie kupuję inne produkty niż kosmetyczne?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jestem wdzięczna za każdy pozostawiony komentarz, mam nadzieję, że miło spędziłeś czas czytając mojego bloga :)